Other Examinations Results


For more individual student's results, click here.

 

National Examinations Results

View the full list of GCE A Level Results here.

A Level

Name Subject Before After Grades Improved
Jin Jun Koh - SAJC Chemistry U A 6
Jonathan Chow Zhi Kai - NYJC Chemistry U A 6
Li Ling Wong - SRJC Chemistry U A 6
Mylene Lim - NJC Chemistry U A 6
Venessa Koh Sock Kheng - NYJC Chemistry U A 6
Benedict Ho - JJC Chemistry U A 6
Shawn Neo Pin Han - RJC Chemistry S A 5
Wen Yuan Lin - RJC Chemistry S A 5
Victor Tang - ACJC Chemistry S A 5
Si Yun Ong - HCJC Chemistry S A 5
Natasha Saw Ann Lei - AJC Chemistry S A 5
Jia Hui Tan - RJC Chemistry S A 5
Hilray Tang - NYJC Chemistry S A 5
Eunice Wong Yew Qin - NJC Chemistry S A 5
Elizabeth Tan - CJC Chemistry S A 5
Carmen Cheng Wan Rong - VJC Chemistry S A 5
Jie Ying Ow - CJC Chemistry S A 5
Tay Wen Hui - RJC Chemistry S A 5
Zhi Peng Tan - MJC Chemistry U B 5
Ting Soon Ang - SJI Chemistry U B 5
Toh Wei Wang - NYJC Chemistry U B 5
Vernice Yap Wen Yi - HCJC Chemistry U B 5
Wei Lyn Sim - CJC Chemistry U B 5
Wen Shi Tan - HCJC Chemistry U B 5
Yi Tong Tan Chemistry U B 5
Yui Juin Cheng - CJC Chemistry U B 5
Sebastian Liu Yu Wei Chemistry U B 5
Hui Yun Chew - AJC Chemistry U B 5
Yolanda Chong - NJC Chemistry U B 5
Cassandra Choy - NJC Chemistry U B 5
Linus Ong Shi Jie - SRJC Chemistry U B 5
Amelia Wee - NJC Chemistry U B 5
Reuben Yeo Wei Wen - HCJC Chemistry U B 5
Dawn Lim Shuhui - HCJC Chemistry U B 5
Kimberly Wong Yee Yin - MJC Chemistry U B 5
Michelle Lee Yining - Chemistry U B 5
Nicholas Tan - PJC Chemistry U B 5
Nuraidah Mariko - ACJC Chemistry U B 5
Amanda Khoo Sze Yun - AJC Chemistry U B 5
Jaime Wee Shi Wen - AJC Chemistry E A 4
Li Xin Chan - NJC Chemistry E A 4
Yun Xin Ho - NYJC Chemistry E A 4
Wen Hui Tan - NYJC Chemistry E A 4
Tian Ning Goh - HCJC Chemistry E A 4
Siahaan Ganda Sherard Chemistry E A 4
Ray Shio Ho - NJC Chemistry E A 4
Li Ying Ng - NJC Chemistry E A 4
Jun Xiang Chan - VJC Chemistry E A 4
Joy Tan Le En - RJC Chemistry E A 4
Jordana Tan Yan Ting - VJC Chemistry E A 4
Christopher Chiam Wei Xiang - NYJC Chemistry E A 4
Jamie Lee - HCJC Chemistry E A 4
Dean Ow Yang - NYJC Chemistry E A 4
Jasmine Chua Xin Hui - VJC Chemistry E A 4
Kian Hwee Lee - NJC Chemistry E A 4
Shao Siong Chong - JJC Chemistry S B 4
Yuet Ting Cheung - NJC Chemistry S B 4
Yi Xuan Huang - CJC Chemistry S B 4
Sunanda Baradwaj - VJC Chemistry S B 4
Sarah Leela Yogalingam - VJC Chemistry S B 4
Qiao Li - NJC Chemistry S B 4
Nicholas Chek - TJC Chemistry S B 4
Jun Siew Chiew - ACJC Chemistry S B 4
Han Hui Teo - NYJC Chemistry S B 4
Eunice Liew Jia Yu - NJC Chemistry S B 4
Elizabeth Wee - NJC Chemistry S B 4
Charlotte Seet Hui Wen - Chemistry S B 4
Benjamin Wong Yi Xin - NYJC Chemistry S B 4
Keng Hee Peh - JJC Chemistry S B 4
Yan Ting Lim - VJC Chemistry S B 4
Xin Lan Tai - TJC Chemistry U C 4
Marc Yeo Chemistry U C 4
Marcus Kwek - MJC Chemistry U C 4
Melissa Wee - Chemistry U C 4
Rui Jie Lim - AJC Chemistry U C 4
Samantha Lee - CJC Chemistry U C 4
Sebastian Yap Jun Yan - CJC Chemistry U C 4
Shu Fen Chan - TJC Chemistry U C 4
Tiffany Tan - HCJC Chemistry U C 4
Valerie Tan Zhi Xing - CJC Chemistry U C 4
Wen Kai Liau - AJC Chemistry U C 4
Yu Shi Tang - SRJC Chemistry U C 4
Li Shen, Lynette Lioe - SAJC Chemistry U C 4
U-shiuan Lim - TJC Chemistry U C 4
Wei Jie Yang Chemistry U C 4
Annabella Teo - SAJC Chemistry U C 4
Jie Ying Tan - NJC Chemistry U C 4
Beverly Yeo - CJC Chemistry U C 4
Bryan Chong Chemistry U C 4
Chan Keet Mak - HCJC Chemistry U C 4
Cherry ko - SRJC Chemistry U C 4
Chester Chiew Wei Hong Chemistry U C 4
Daryl Chia Hak Wee Chemistry U C 4
David Yee - ACJC Chemistry U C 4
Dawn Lim Jia Ying - AJC Chemistry U C 4
Dian Mohamed Nasuhar - NYJC Chemistry U C 4
Diana Nai Min Zhen - NJC Chemistry U C 4
Dora Tay Hui Ting - AJC Chemistry U C 4
Feng Leng Lee - CJC Chemistry U C 4
Hui Yu Yeo - SRJC Chemistry U C 4
Wei Cheng Yan - NJC Chemistry U C 4
Gavin Tan Guo Hao - CJC Chemistry D A 3
Pipetius Quah - RJC Chemistry D A 3
Xuan Lin Kwa - SRJC Chemistry D A 3
Ryan Cheng Keng Wen - TJC Chemistry D A 3
Qi Ying Xiao - NYJC Chemistry D A 3
May Lim - RJC Chemistry D A 3
Li Yu Yap - NJC Chemistry D A 3
Jie Ying Tan - NYJC Chemistry D A 3
Jing Wen Puah - RJC Chemistry D A 3
Julian Ng Wai Leong - NYJC Chemistry E B 3
Bryan Tiong Jun Hao - AJC Chemistry E B 3
Xavier Cheong Ji Ying Chemistry E B 3
Wei Min Chou Chemistry E B 3
Tian Zhe Zhang - NYJC Chemistry E B 3
Mun Ling Ng - IJC Chemistry E B 3
Matthias Chua Tze Sian - CJC Chemistry E B 3
Karen Chin - TJC Chemistry E B 3
K Guru Prasanth - NJC Chemistry E B 3
Jing Cheng Ng - VJC Chemistry E B 3
Jie Lin Tan - TJC Chemistry E B 3
Adrian Lee Xin Han - SRJC Chemistry E B 3
Han Bin Tee - AJC Chemistry E B 3
Bryan Han Dun Chou - SRJC Chemistry E B 3
Alvin Mak Qi Zhi - SAJC Chemistry E B 3
Isaac Tan Jit Chong - SJC Chemistry E B 3
Joice Ng - TJC Chemistry E B 3
Clarabelle Ong - CJC Chemistry S C 3
Yanning Lai Chemistry S C 3
Timothy Lim Wei Jie - CJC Chemistry S C 3
Shu Hui Yong - NYJC Chemistry S C 3
Janice Pung Shi Ying - RJC Chemistry S C 3
Beatrice Chiang - VJC Chemistry S C 3
Arvind Raj - RJC Chemistry S C 3
Amira Mohamed Nasuhar - NYJC Chemistry S C 3
Liang Hao Lim - AJC Chemistry S C 3
Andrew Lim Chang Jun - VJC Chemistry C A 2
Matthaeus Lim - ACJC Chemistry C A 2
Wei Xiang Lim - RJC Chemistry C A 2
Yan Xun Chin - RJC Chemistry C A 2
Rui Min Chng - RJC Chemistry C A 2
Ming Yi Teo - HCJC Chemistry C A 2
Matthew Tay - ACJC Chemistry C A 2
Hong Ye Li - RJC Chemistry C A 2
Gerald Gan Zhi Hao - NJC Chemistry C A 2
Chung Chi Chong - RJC Chemistry C A 2
Chen Xiang Ang - RJC Chemistry C A 2
Bryan Ho - NJC Chemistry C A 2
Chang Sun Chung - RJC Chemistry C A 2
Joshua Kwok Jie Wei - AJC Chemistry C A 2
Gerald Goh - NYJC Chemistry D B 2
Shin Kok - NYJC Chemistry D B 2
Ren Jie Lee - HCJC Chemistry D B 2
Megan Noelle Chew - CJC Chemistry D B 2
Jun Leong Chiew - RJC Chemistry D B 2
Jolene Lim Ying Yi - TJC Chemistry D B 2
Hong Yan Tan - NYJC Chemistry D B 2
Elaine Ang Zhi Xin - RJC Chemistry D B 2
Dean Tin Sheun Wern - ACJC Chemistry D B 2
Cheerin Tan - CJC Chemistry D B 2
Jasmine Kan Jia Yun - AJC Chemistry D B 2
Letty Lim - CJC Chemistry E C 2
Stefanie Tan - ACJC Chemistry E C 2
Prasad Nivetika - AJC Chemistry E C 2
Ming Xiu Tong - ACJC Chemistry E C 2
Tiffanie Tan Jing Yi - Chemistry E C 2
Kai Bin Toh - TPJC Chemistry E C 2
Julian Lim Xuan Ke - CJC Chemistry E C 2
Desmond Lim - AJC Chemistry E C 2
Cynthia Tham Mei Yun - AJC Chemistry E C 2
Melissa Lee Qing Xia - YJC Chemistry E C 2
Lynette Chia - CJC Chemistry E C 2
Alvin Mak Qi Zhi - SAJC Econs U A 6
Dannel Lim - SAJC Econs U A 6
Daphne Ting Wan Qing - TJC Econs U A 6
Nur Nazhiifah Bte Nazlan - PJC Econs U B 5
Terence Lim - MJC Econs U B 5
Jonathan Tjioe Guan Yu - HCJC Econs U B 5
Alvin Mak - SAJC Econs U B 5
Sara Lau - VJC Econs E A 4
Hai Wei Chiang - TJC Econs E A 4
Xavier Cheong Ji Ying - Econs U C 4
Yi Tong Tan Econs U C 4
Ho Yan Lin - RJC Econs D A 3
Jesslyn Poh - SAJC Econs D A 3
Tan Xuan Hao - SAJC Econs D A 3
Julian Ng Wai Leong - NYJC Econs E B 3
Jun Leong Chiew - RJC Econs E B 3
Mikhail Muhd - AJC Econs E B 3
Shin Kok - NYJC Econs S C 3
Cheryl Foo Yun We - RJC Econs C A 2
Rui Min Chng - RJC Econs C A 2
Cheryl Foo - RJC Econs C A 2
Vanessa Koh - RJC Econs D B 2
Ren Yi Lee - AJC GP S A 5
Jonathan Tjioe Guan Yu - HCJC GP U B 5
Chung Chi Chong - RJC GP E A 4
Nur Nazhiifah Bte Nazlan - PJC GP E A 4
Claudia Ang - AJC GP D A 3
Shi Xuan Tang - NYJC GP E B 3
Jun Leong Chiew - RJC GP D B 2
Rui Min Chng - RJC GP D B 2
Eunice Liew Jia Yu - NJC GP D B 2
Yi Jun Lim - AJC GP E C 2
James Tan Kian Tat - AJC Math U A 6
Wilson Chee Wei Xiang - SAJC Math U A 6
Zhitao Li - NJC Math U A 6
Jill Ann Koh Ying - VJC Math E A 4
Peiqi Wu - AJC Math S B 4
Mun Kiat Kok - AJC Math U C 4
Victor Yan Cher Koon - NYJC Math D A 3
Yan Feng Fu - TJC Math D A 3
Yong Hua Yeo - NJC Math E B 3
Yu Xian Lim - NYJC Math E B 3
Xian Min Chia - NYJC Math E B 3
Matthew Lam - SRJC Math E B 3
Nicholas Tan - PJC Math S C 3
Kaiying Phua - NYJC Math C A 2
Shu Hui Yong - NYJC Math C A 2
Tiong Chew Ong - CJC Maths U A 6
Zhi Wei Tan Maths U A 6
Yi Tong Tan Maths U A 6
Xavier Cheong Ji Ying - Maths U A 6
Tze Wei Yang - RJC Maths U A 6
Ryan Cheng Ryui Hern - NJC Maths E A 6
Natasha Saw Ann Lei - AJC Maths U A 6
Mikhail Muhd - AJC Maths U A 6
Matilda Leong Rui Shan - NJC Maths U A 6
Linus Ong Shi Jie - SRJC Maths U A 6
Jie Ying Ow - CJC Maths U A 6
Florence Ang Wan Yu - VJC Maths E A 6
Victor Ong Wei De - RJC Maths U A 6
Ci Hui Mah Maths U B 6
Darren Quah - CJC Maths U B 6
Li Ying Ng - NJC Maths E A 5
Nicholas Tan Wei Guang - AJC Maths E A 5
Yuet Ting Cheung - NJC Maths S A 5
Adly Rizal - RJC Maths U B 5
Sharilyn Ang - MJC Maths U B 5
Veronica Koh Ling Li - AJC Maths U B 5
Aloysius Tan - AJC Maths U B 5
Adeline Wing - NYJC Maths S B 5
Jonathan Tjioe Guan Yu - HCJC Maths U B 5
Derek Chua Zhenjie - HCJC Maths E A 4
Jasmine Chua - VJC Maths E A 4
Jasmine Chua Xin Hui - VJC Maths E A 4
Jing Cheng Ng - VJC Maths E A 4
Joel Law Kai Ler - AJC Maths E A 4
Kimberly Wong Yee Yin - MJC Maths E A 4
Nicholas Quah - RJC Maths E A 4
Nicole Yong - MJC Maths E A 4
Desmond Lim Maths S B 4
Vanessa Orlati - CJC Maths S B 4
Rachel Teo - MJC Maths S B 4
Dian Mohamed Nasuhar - NYJC Maths S B 4
Denyse Lum Wan Jun - HCJC Maths S B 4
Guan Xun Chin - IJC Maths E B 4
Audrey Ng - SRJC Maths U C 4
Carmen Cheng Wan Rong - VJC Maths U C 4
Daryl Chia Hak Wee Maths U C 4
Genevieve Tan - YJC Maths U C 4
Nur Nazhiifah Bte Nazlan - PJC Maths U C 4
Ramakrishna K - RJC Maths D A 3
Cheryl Foo Yun We - RJC Maths D A 3
Zhi Peng Tan - MJC Maths D A 3
Wen Rui Liau - VJC Maths D A 3
Wen Kai Liau - AJC Maths D A 3
Julie Tan Siew Kheng - NJC Maths D A 3
Dean Tin Sheun Wern - ACJC Maths D A 3
Cheryl Foo - RJC Maths D A 3
Kwan Jia Hui - NJC Maths D A 3
Jeriel Goh Kai Jun - SAJC Maths D A 3
Zi Shan Lee - AJC Maths E B 3
Alexandria Nicole Schoon - CJC Maths E B 3
Jun Leong Chiew - RJC Maths E B 3
Olivia Tan - VJC Maths E B 3
Reuben Yeo Wei Wen - HCJC Maths E B 3
Thai Xiong Lim - NYJC Maths E B 3
Wei Jie Yang - Maths S C 3
Shin Kok - NYJC Maths S C 3
Marcus Kwek - MJC Maths S C 3
Beatrice Koh - MI Maths S C 3
Chin Xi Yi - TJC Maths S C 3
Derek Poh Eng Kiat - MJC Maths C A 2
Terence Lim - MJC Maths C A 2
Richie Antony - ACJC Maths C A 2
Matthew Tay - ACJC Maths C A 2
Bryan Ho Maths C A 2
Gerald Foong - AJC Maths C A 2
Cheryl Chen Xiao Tong - RJC Maths C A 2
Bryan Tiong Jun Hao - AJC Maths C A 2
Chen Xiang Ang - RJC Maths C A 2
Alvin Mak Qi Zhi - SAJC Maths C A 2
Claudia Ang - AJC Maths C A 2
Carine Tan Li Min - AJC Maths D B 2
Haw Yubin - NYJC Maths D B 2
Julian Ng Wai Leong - NYJC Maths E C 2
Teri Seah Shao Li - YJC Maths E C 2
Benjamin Wu - HCJC Physics U A 6
Zheng Yi Chu - NYJC Physics U A 6
Siahaan Ganda Sherard - Physics U A 6
Candy Ko - AJC Physics U A 6
Kiat Sheng Peh - NJC Physics U A 6
Alvin Mak Qi Zhi - SAJC Physics S A 5
Marcus Kwek - MJC Physics S A 5
Marcus Kwek - MJC Physics S A 5
Wilson Chee Wei Xiang - SAJC Physics S A 5
Tze Yong Lee - NYJC Physics U B 5
Eugene Oei Zi Rong - CJC Physics U B 5
Wei Hao Seow - NYJC Physics U B 5
Guo Dong Ang - HCJC Physics U B 5
Clarence Tan Guan Rui - SAJC Physics U B 5
Jie Ying Ow - CJC Physics U B 5
Sing Hwa Yeh - HCJC Physics E A 4
Vernice Yap Wen Yi - HCJC Physics E A 4
Shermaine Ang Physics E A 4
Natalie Ho Wan Ting - AJC Physics E A 4
Michelle Lim Shi Hui - NJC Physics E A 4
Michelle Koh - HCJC Physics E A 4
Gary Lai - CJC Physics E A 4
Loh Min Zhen - SAJC Physics S B 4
Rachael Yeo Wei Sze - SAJC Physics S B 4
Ren Yi Lee - AJC Physics S B 4
Clarice Lee Yong Mei - VJC Physics S B 4
Marcus Chew - YJC Physics U C 4
Yi Tong Tan Physics U C 4
Rachael Ang - MJC Physics U C 4
Nicholas Long Jian Ming - AJC Physics U C 4
Matthew Lam - SRJC Physics U C 4
Jeremy Tiong - AJC Physics U C 4
Janice Tan Hsin Yi - NYJC Physics U C 4
Farah Hoo - SAJC Physics U C 4
Dannel Lim Khye Hsen - SAJC Physics U C 4
Amelia Wee - NJC Physics U C 4
Joannah Yong - AJC Physics U C 4
Zhi Wei Tan Physics U C 4
K Guru Prasanth - NJC Physics D A 3
Zhi Peng Tan - MJC Physics D A 3
Reuven Cheng Ryui Wern - NJC Physics D A 3
Kelvin Song Li Koh - NYJC Physics D A 3
Jia Hao Oh - NJC Physics D A 3
Jeriel Goh Kai Jun - SAJC Physics D A 3
Hui Ming Chng - NYJC Physics D A 3
Claudia Ang - AJC Physics D A 3
Jun Leong Chiew - RJC Physics D A 3
Matthias Chia Han Hui - ACJC Physics D A 3
Arvind Raj - RJC Physics E B 3
Yui Juin Cheng - CJC Physics E B 3
Wan Lin Teo - YJC Physics E B 3
Tay Wen Hui - RJC Physics E B 3
Ren Jie Lee - HCJC Physics E B 3
Alexandra Lee - SAJC Physics E B 3
Ser Yin Yeo - NYJC Physics E B 3
Siong Hwai Ong - HCJC Physics S C 3
Sagar Sethi - YJC Physics S C 3
Clement Yeo Kah Ming - YJC Physics U C 3
Fiona Chow - NYJC Physics S C 3
Li Shen, Lynette Lioe - SAJC Physics S C 3
Cheryl Foo - RJC Physics C A 2
Cheryl Foo Yun We - RJC Physics C A 2
Ramakrishna K - RJC Physics C A 2
Reuben Yeo Wei Wen - HCJC Physics C A 2
Sara Keng Xiang Hui - RJC Physics C A 2
Teo Poh Wei - CJC Physics C A 2
Tiong Chew Ong - CJC Physics C A 2
Yan Lan Ow - CJC Physics C A 2
Nicholas Tan Shuo Jie - NJC Physics D B 2
Terence Lim - MJC Physics D B 2
Yue Hua Low - Private Candidate Physics E C 2
Mun Kiat Kok - AJC Physics E C 2
Padmasree  - CJC Physics E C 2
Raseena Thanveer - JJC Physics E C 2
Teri Seah Shao Li - YJC Physics E C 2
Timothy Lee - NYJC Physics E C 2
Victor Yan Cher Koon - NJC Physics E C 2
Xavier Cheong Ji Ying - AJC Physics E C 2
Yimin Chin - NJC Physics E C 2
Yong Hua Yeo - NJC Physics E C 2
Darren Lew - SAJC Physics E C 2
 

See more GCE A Level Results here.


 

A Level

Full list of students' testimonials for 'A' Level, click   here.

View the full list of GCE O Level Results here.

O Level

Name Subject Before After Grades Improved
Sharon Chan Shi Ning - Chij St Nich AMaths F9 A1 8
Andy Ow - Chung Cheng High AMaths F9 A1 8
Godwin Liew Ge Yun - Maris Stella AMaths F9 A1 8
Emelyn Ang - St Nich Girls AMaths E8 A1 7
Ke Qin Sia - Kuo Chuan Presb AMaths E8 A1 7
Tze How, Clayton Wong - TKGS AMaths E8 A1 7
Darren Chye AMaths E8 A1 7
Beatrice Hua - Nan Hua High Sch AMaths F9 A2 7
Regina Loo - Presbyterian High AMaths F9 A2 7
Yue Ning Lim - Maris Stella AMaths F9 A2 7
Darren Koo - Maris Stella AMaths F9 A2 7
Muhd Faiq Izzuddin - Greenview Sec AMaths F9 A2 7
Wei Jie Khoo - Dunearn Sec Sch AMaths F9 A2 7
Rachel Liew  - Crescent Girls AMaths F9 A2 7
Li Ling Tay - Chung Cheng High AMaths F9 A2 7
Thiam Wen Zhi - Chung Cheng High AMaths F9 A2 7
Sherilyn Goh  - Chij St Joseph AMaths F9 A2 7
Jing Han Toh - ACS AMaths F9 A2 7
Nicholas Tan Xun Sheng - AMK Sec AMaths F9 A2 7
Kelly Chin - Chung Cheng High AMaths F9 A2 7
Jonathan Goh - TKGS AMaths F9 A2 7
Natalie Ang  - Chung Cheng Yishun AMaths F9 A2 7
Yi Ying Lai - Cedar Girls AMaths D7 A1 6
Tsz Lam Choi - North Vista Sec AMaths D7 A1 6
Russell Mok - Tanglin Sec Sch AMaths D7 A1 6
Lisa Marie Joy Hallmi - Crescent Girls AMaths E8 A2 6
Jun Xiang Ng - St Patrick Sch AMaths E8 A2 6
Joel Tan Kian An - Maris Stella AMaths E8 A2 6
Charlene Tan Wei Shan - St Nich Girls AMaths E8 A2 6
Poh Hun Tan - St Anthony S AMaths E8 A2 6
Dennison Kong - Maris Stella AMaths F9 B3 6
Vivienne Chien - Chung Cheng High AMaths F9 B3 6
Samuel Png - Pei Cai AMaths F9 B3 6
Amanda Chng - AMK Sec AMaths F9 B3 6
Sukma Wati Umar Litak - Beatty Sec AMaths F9 B3 6
Luqman Azman - Bedok Town Sec AMaths F9 B3 6
Norhayati Munir - Cedar Girls AMaths F9 B3 6
Neroshni Kumaran - Chij AMaths F9 B3 6
Li Yan Chiam - Deyi Sec AMaths F9 B3 6
Marcus Goh - Deyi Sec AMaths F9 B3 6
Moses Tsi - Hua Yi Sec Sch AMaths F9 B3 6
Keeshia Alyanna - Macpherson Sec AMaths F9 B3 6
Gary Tan Yi Feng - Maris Stella AMaths F9 B3 6
Mary Jane Romero - Queensway Sec AMaths F9 B3 6
Hung Khiang Teo - Serangoon Garden AMaths F9 B3 6
Lionel Chun  - St Gabriel S Sec AMaths F9 B3 6
Marcus Juan - St Patrick Sch AMaths F9 B3 6
Jackline Chang - Swiss Cottage sec AMaths F9 B3 6
Jordan Miller - Victoria Sch AMaths F9 B3 6
To Tin Fung - Xin Min Sec AMaths F9 B3 6
Chia Hui Ting - AMaths F9 B3 6
Duan Hong Lin - Maris Stella AMaths F9 B3 6
Benjamin Tan Han Xian - Beatty Sec AMaths C6 A1 5
Md Ifwat Wafiy B Md Zin - Victoria AMaths C6 A1 5
Shrish Murugesan - Victoria Sch AMaths C6 A1 5
Hilary Tang Wen Yi - St Nich Girls AMaths C6 A1 5
Patriot Ong Rui Wen - Nan Hua High AMaths C6 A1 5
Jia Wen Lim - Bt Panjang Govt. High AMaths C6 A1 5
Terence Wee - Montfort AMaths C6 A1 5
Kangwei Yeo - Maris Stella AMaths D7 A2 5
Zhen He Tan - SJI AMaths D7 A2 5
Tan Tee Yang - Saint Patricks Sch AMaths D7 A2 5
David Yee - ACS I AMaths D7 A2 5
Kai Quan - Riverside Sec AMaths D7 A2 5
Yi Xun Tan - Zhonghua Sec AMaths D7 A2 5
Fareez Keegan - Deyi Sec AMaths D7 A2 5
Joshua Loh - Acs Barker AMaths D7 A2 5
Glenda Chee - Evergreen Sec AMaths D7 A2 5
Syafiqah - Evergreen Sec AMaths D7 A2 5
Aaron Lim - Hai Sing Catholic AMaths D7 A2 5
Janel Wong Shu Ting - St Anthony S AMaths E8 B3 5
Joshua Lim Xiu Yu - St Patrick Sch AMaths E8 B3 5
Shaun Wai - Fairfield Methodist Sec AMaths E8 B3 5
Amanda Lim  - Evergreen Sec AMaths E8 B3 5
Natalie Neo - CHIJ Toa Payoh AMaths E8 B3 5
Meng Liang Heng - Xin Min Sec AMaths E8 B3 5
Jorain Ng - CHIJ St Theresa AMaths C5 A1 4
Nurlin Adillia - TKGS AMaths C5 A1 4
Sarah Samosir - Crescent Girls AMaths C5 A1 4
Ann Boo - Singapore Chinese Girls AMaths C5 A1 4
Gerald Gan Zhi Hao - SJI AMaths C5 A1 4
Dave Tai Wei Jie - AMaths C5 A1 4
Jermain Cho Koi Hong - AMaths C5 A1 4
Hai Xuan Chiang - Nan Chiau High AMaths C5 A1 4
Terence Lee Yong De - Catholic High AMaths C6 A2 4
Benjamin Goh Rui Liang - Catholic High AMaths C6 A2 4
Dawn Tang - CHIJ Toa Payoh AMaths C6 A2 4
Beiyu Ng - Deyi Sec AMaths C6 A2 4
Eloise Lee Hui Yi - Nan Chiau High AMaths C6 A2 4
Shing Wai Chan - Nanyang Girls Sch AMaths C6 A2 4
Cody Ong Wai Kiat - Catholic High AMaths C6 A2 4
Colin - Riverside Sec AMaths D7 B3 4
Farishah - Evergreen Sec AMaths D7 B3 4
Anson Lim  - Holy Innocent High AMaths D7 B3 4
Eugene Tan  - Holy Innocent High AMaths D7 B3 4
Nicole Andrea D cotta - Peirce Sec AMaths D7 B3 4
Umar Bin Yusof - Dunearn Sec Sch AMaths D7 B3 4
Ang Wei Yong - Riverside Sec AMaths D7 B3 4
Ser Yin Yeo - PLMGS AMaths D7 B3 4
Maycia Teh Ru Yan - Crescent Girls AMaths D7 B3 4
Laurentia Yong Lu Jia - CHIJ St Theresa AMaths D7 B3 4
Wei Yang Ang - Bowen Sec Sch AMaths D7 B3 4
Niranchanamala - Tampines Sec AMaths D7 B3 4
Pamela Wang Hui Li - Beatty Sec AMaths D7 B3 4
Utek Leong - Bartley Sec AMaths D7 B3 4
Gabriel Teh - Balestier Hill Sec AMaths D7 B3 4
Tee Hao Teo - AMK Sec AMaths D7 B3 4
Benjamin Chu - Catholic High AMaths D7 B3 4
Gabriel Lek - Yuan Ching Sec Sch AMaths D7 B3 4
Leonard Long AMaths D7 B3 4
Neshanthi C - Serangoon Garden Sec AMaths D7 B3 4
Yi Kiat Koh - St Gabriel S Sec Sch AMaths D7 B3 4
Stephanie Yeo Pei Xing AMaths B4 A1 3
Ying Han - Chij St Nich AMaths B4 A1 3
Poh Wei Teo - Maris Stella AMaths B4 A1 3
Afi Shafiq - Victoria Sch AMaths B4 A1 3
Mohamed Haigel  - North Vista Sec AMaths C5 A2 3
Norman Lim Khoon Tat - Peirce Sec AMaths C5 A2 3
Darssni Sheekar - St Margaret AMaths C5 A2 3
Yew Hong Tee - New Town Sec sch AMaths C5 A2 3
Melanie Foo  - Zhong Hua Sec AMaths C5 A2 3
Blias Tan De Gen - ACS Barker AMaths C5 A2 3
Song Jie Ling AMaths C5 A2 3
Wei Ming Chee - St Patrick Sch AMaths C5 A2 3
Clinton Lau  - Maris Stella AMaths C5 A2 3
Lucas Ho - Chua Chu Kang Sec AMaths C5 A2 3
Zioedy Wong - Chij St Nich AMaths C5 A2 3
Eunice - Bukit Panjang Govt AMaths C5 A2 3
Rachel See - PLMGS AMaths C5 A2 3
Wen Jun Chua - Maris Stella AMaths C5 A2 3
Jason Chee Zhi Xiang - Beatty Sec AMaths C5 A2 3
Kai Jin - Riverside Sec AMaths C5 A2 3
Balaganesha B.v - Canberra Sec AMaths C5 A2 3
John Zhang Jia Hao - Bishan Park Sec AMaths C5 A2 3
The Wen Cong - Riverside Sec AMaths C6 B3 3
Yan Ling Sim - Chij St Nich AMaths C6 B3 3
Dylan Ng  - Chung Cheng High AMaths C6 B3 3
William Wong - Clementi Town S S AMaths C6 B3 3
Khoo Er Chin - Geylang Methodist AMaths C6 B3 3
Lee Wei Lun - Geylang Methodist AMaths C6 B3 3
Choy Ting Yi - Manjusri Sec AMaths C6 B3 3
Sharlene Chua Sining - PLMGS AMaths C6 B3 3
Mark Tan Zhe Ming - St Andrew Sec AMaths C6 B3 3
Kok Keat Tan - SJI AMaths C6 B3 3
Seline Kok - St Nich Girls AMaths C6 B3 3
Hui Yu Yeo - Zhong Hua Sec AMaths C6 B3 3
Lee Yan Ping - AMaths C6 B3 3
Samuel Tay Kai Wen - AMaths C6 B3 3
Devinder Kaur - Macpherson Sec Sch AMaths C6 B3 3
Li Ling Ong - TKGS AMaths C6 B3 3
Min Ling Goh - Zhonghua Sec Biology E8 A1 7
Ng Guan Wei - Maris Stella Biology D7 A1 6
Emily Chang - Chij St Nich Biology D7 A1 6
Stephenie Malar - Chij Toa Payoh Biology F9 B3 6
Nathalie Koh Jia En - Methodist Girls Biology C6 A1 5
M.farhansyah B.musa - Maris Stella Biology C6 A1 5
Farhansyah - MSHS Biology C6 A1 5
Valerie Yeo - CHIJ Katong SS Biology D7 A2 5
Regina Lim - Presbyterian High Biology D7 A2 5
Dawn Tang - CHIJ Toa Payoh Biology D7 A2 5
Haziqah Syarafana - CHIJ Katong SS Biology E8 B3 5
Isyraq Bin Ismet - Manjusri Sec Biology E8 B3 5
Jaslin Quek Mei Jun - Zhonghua Sec Biology C5 A1 4
Vanessa Wong - CHIJ Katong SS Biology C6 A2 4
Koh Jia Yu - CHIJ Katong SS Biology C6 A2 4
Darren Ho - ACS Barker Biology C6 A2 4
Jairaj Kumaraguru-ng - Catholic High Biology C6 A2 4
Jerome Kwok Kai Xuan - Catholic High Biology C6 A2 4
Sophia Goh Lian Ngoh - St Nich Girls Biology D7 B3 4
Sheryl Wee - TKGS Biology D7 B3 4
Farleeni Nor - Private Candidate Biology D7 B3 4
Benjamin Chin  - Catholic High Biology B4 A1 3
Nicholas Choo  - Catholic High Biology B4 A1 3
Bryan Lim - Hai Sing Sec Sch Biology B4 A1 3
Kevan Kang Jie Tan - Admiralty Sec. Biology C5 A2 3
Chan Jiong Rui - Henderson Sec Sch Biology C6 B3 3
Mark Tan Chian Zhong - Catholic High Biology C6 B3 3
Chelsey Chan - Chij Toa Payoh Biology C6 B3 3
Yu Tong Soon Biology C6 B3 3
Chieh Ling Wu - Zhong Hua Sec Chemistry F9 A1 8
Ji Wei Wong - Zhong Hua Sec Chemistry F9 A1 8
Xuan Hui Lee - Nan Chiau High Chemistry E8 A1 7
Chew Xiao Jun - Cedar Girls Chemistry F9 A2 7
Yi Ting Tan - Anderson Sec Chemistry F9 A2 7
Nicholas Kwang - ACS Barker Chemistry F9 A2 7
Xin Yi Leong - Chij St Nich Chemistry F9 A2 7
Jiang Lim - SJI Chemistry F9 A2 7
Pamela Wang Hui Li - Beatty Sec Chemistry D7 A1 6
Che Wan Ang - Cedar Girls Chemistry D7 A1 6
Amanda Lee  - Nan Chiau High Chemistry D7 A1 6
Anthia Chng - Chij St Nich Chemistry E8 A2 6
Keith Chia - Catholic High Chemistry E8 A2 6
Clarissa Lo  - River Valley High Sch Chemistry E8 A2 6
Javier Wong - Maris Stella Chemistry E8 A2 6
William Go - Bukit Batok Sec Sch Chemistry E8 A2 6
Lee Jia Hao - AMK Sec Chemistry E8 A2 6
Chelsea Leong  - Anderson Sec Chemistry E8 A2 6
Teng Yang - West Spring Sec Chemistry F9 B3 6
Amanda Low - Nan Hua High Sch Chemistry F9 B3 6
Amanda Lim - Evergreen Sec Chemistry F9 B3 6
Nikhil Kishore - Victoria Sch Chemistry F9 B3 6
Md Yusof - Evergreen Sec Chemistry F9 B3 6
Haziqah Syarafana - CHIJ Katong SS Chemistry F9 B3 6
Louisa Choe - CHIJ St Theresa Chemistry F9 B3 6
Wei Qi Foo - Holy Innocent High Sch Chemistry F9 B3 6
Jerome Caleb Ong - St Andrew Sec Chemistry F9 B3 6
Samirah - St Margaret Chemistry F9 B3 6
Karin Lee - PLMGS Chemistry F9 B3 6
Gary Tan Yi Feng - Maris Stella Chemistry F9 B3 6
Yun Jie Chua - Chij Toa Payoh Chemistry F9 B3 6
Foo Zhong Yao Zhang - AMK Sec Chemistry F9 B3 6
David Lim - Bukit Batok Sec Sch Chemistry C6 A1 5
Squeena Ng Zhi Jia - Nan Chiau High Chemistry C6 A1 5
Nathalie Koh Jia En - Methodist Girls Chemistry C6 A1 5
Mabel Man Pui Har - Chij St Nich Chemistry D7 A2 5
Rachel Tan Rui Zhou - Anderson Sec Chemistry D7 A2 5
Halistya Zahra - Bukit Batok Sec Sch Chemistry D7 A2 5
Balaganesha B.v - Canberra Sec Chemistry D7 A2 5
Julia Lin Xin Yi - Cedar Girls Chemistry D7 A2 5
Tao Yee Lai - Zhong Hua Sec Chemistry D7 A2 5
Dawn Tang - CHIJ Toa Payoh Chemistry D7 A2 5
Louisa Chiew Yi Jun - Crescent Girls Chemistry D7 A2 5
Wei Jie Khoo - Dunearn Sec Sch Chemistry D7 A2 5
Royce Ho Shou Yee - Sji Chemistry D7 A2 5
Chester Chiew  - Zhonghua Sec Chemistry D7 A2 5
Candia Kek - Cedar Girls Chemistry D7 A2 5
Xuan Hui Lee - AMK Sec Chemistry D7 A2 5
Zoelyn Gunawan - Xin Min Sec Chemistry E8 B3 5
Md Aqil - ACS Chemistry E8 B3 5
Guo Jun Ang - Victoria Sch Chemistry E8 B3 5
Zhen He Tan - SJI Chemistry E8 B3 5
Denise Ng Bao Xian - Nan Chiau High Chemistry E8 B3 5
Clinton Lau Choon Sheng - Maris Stella Chemistry E8 B3 5
Brenda Wong - Fairfield Methodist Sec Chemistry E8 B3 5
Yan Yi Leong - Chij St Nich Chemistry E8 B3 5
Kai Wen Ong - Fairfield Methodist Sec Chemistry E8 B3 5
Hui Min Fung - Cedar Girls Chemistry C5 A1 4
Shaun Yeo - Victoria Sch Chemistry C5 A1 4
Kimberley Tan - St Margaret Chemistry C5 A1 4
Hye Eun Jo - Private Candidate Chemistry C5 A1 4
Daryl Low - Acs Barker Chemistry C5 A1 4
Darius Oh Chunguan - SJI Chemistry C5 A1 4
Cedric Tao Yixuan - Maris Stella Chemistry C5 A1 4
Nuraidah - TKGS Chemistry C5 A1 4
Min Ling Goh - Zhonghua Sec Chemistry C5 A1 4
Alvin Mak Qi Zhi - Maris Stella Chemistry C5 A1 4
Alvin Chin Wei Zhen - St Andrew Sec Chemistry C6 A2 4
Eagan Lim Yucheng - Peirce Sec Chemistry C6 A2 4
Lee Yi Cong - Catholic High Chemistry C6 A2 4
Janine Ho Wan Nie - Chij St Nich Chemistry C6 A2 4
Hai Xuan Chiang - Nan Chiau High Chemistry C6 A2 4
Wen Yi Lin - Cedar Girls Chemistry C6 A2 4
Low Hon Zheng - AMK Sec Chemistry C6 A2 4
Mun Ching Teo - Scgs Chemistry C6 A2 4
Candy Chen  - Nan Chiau High Chemistry C6 A2 4
Kelvin Tan Wei Ming - Maris Stella Chemistry C6 A2 4
Samuel Chng - Maris Stella Chemistry C6 A2 4
Yi Tong Tan - Chong Hwa Sec Chemistry C6 A2 4
Shalena Louis - Chij Tpy Chemistry C6 A2 4
Liane Wong - Chij Toa Payoh Chemistry C6 A2 4
Yen Yi Ng - Cedar Girls Chemistry C6 A2 4
Terence Lee Yong De - Catholic High Chemistry C6 A2 4
Cody Ong Wai Kiat - Catholic High Chemistry C6 A2 4
Audrey Ling - Anderson Sec Chemistry C6 A2 4
Sebastian Liu - Anderson Sec Chemistry C6 A2 4
Clara Lin - St Nich Girls Chemistry C6 A2 4
Juline Han Xiao Hui - St Nich Girls Chemistry C6 A2 4
Chua Yi Cheng - Victoria Sch Chemistry C6 A2 4
Louis Ng - Catholic High Chemistry C6 A2 4
Sharon Chan Shi Ning - Chij St Nich Chemistry C6 A2 4
Kimberly Pei  - Hougang Sec Chemistry D7 B3 4
Jude Chow  - Maris Stella Chemistry D7 B3 4
Xue Ying Chen - Nan Chiau High Chemistry D7 B3 4
Cammie Tan  - Nan Hua High Sch Chemistry D7 B3 4
Norman Lim  - Peirce Sec Chemistry D7 B3 4
Ming Jun Cheong - Queensway Sec Sch Chemistry D7 B3 4
Timothy Tan - St. Gabriel Chemistry D7 B3 4
Mark Tan Zhe Ming - St Andrew Sec Chemistry D7 B3 4
Ee Lin Woon - Geylang Methodist Chemistry D7 B3 4
Jeryl Ong Jing Kai - SJI Chemistry D7 B3 4
Camelia Liow - Zhong Hua Sec Chemistry D7 B3 4
Loshini Shankar - St Margaret Chemistry D7 B3 4
Sim Pei Jin - St Margaret Chemistry D7 B3 4
Jefferson Wong - Fuhua Sec Sch Chemistry D7 B3 4
Daryl Pow Jin Hui - SJI Chemistry D7 B3 4
Joachim Tan De-oh - ACS Barker Chemistry D7 B3 4
Yu Tong Soon Chemistry D7 B3 4
Clement - Riverside Sec Chemistry D7 B3 4
Zhang Linhan - New Town sec Sch Chemistry D7 B3 4
Ayu Farhanis - Bishan Park Sec Chemistry D7 B3 4
Erastus Twang - ACS I Chemistry D7 B3 4
Edlina Chong Kai Ling - AMK Sec Chemistry D7 B3 4
Yan Wei Liao - Bedok North Sec Chemistry D7 B3 4
Yap Yong Woon - Broadrick Sec Chemistry D7 B3 4
Ee Hui Chew - Chij St Nich Chemistry D7 B3 4
Li Ling Tay - Chung Cheng High Chemistry D7 B3 4
Praveena G - Kuo Chuan Presb Chemistry D7 B3 4
Jairaj  - Catholic High Chemistry B4 A1 3
Ren Bin Woo - Maris Stella Chemistry B4 A1 3
Ethan Aw Yow Tyng - Catholic High Chemistry B4 A1 3
Jia Yi Low - Bukit Batok Sec Sch Chemistry B4 A1 3
Hai Jin Chiang - Nan Chiau High Chemistry B4 A1 3
Glen Palmer - Sji Chemistry C5 A2 3
Darren Koo - Maris Stella Chemistry C5 A2 3
Justin Yeo - Maris Stella Chemistry C5 A2 3
Sandra Wong - Methodist Girls Chemistry C5 A2 3
Maria Sow - Pei Hwa Sec Chemistry C5 A2 3
Rachel See - PLMGS Chemistry C5 A2 3
Kong Teck Chuan - Riverside Sec Chemistry C5 A2 3
Gabriel Ong - SJI Chemistry C5 A2 3
Caroline Wong  - Xin Min Sec Chemistry C5 A2 3
Ting Soon Ang - SJI Chemistry C5 A2 3
Wei Jie Tan - SJI Chemistry C5 A2 3
Wei Zhuang Tan - St Francis Methodist Chemistry C5 A2 3
Amier - Temasek Sec Chemistry C5 A2 3
Olivia Tan - TKGS Chemistry C5 A2 3
Irvin Ting - Kuo Chuan Presb Chemistry C5 A2 3
Michelle Lee Yining - SCG Chemistry C5 A2 3
Darius Tay Zyn Chong Bryant - SJI Chemistry C5 A2 3
Debra Choo Yi Chyi - Hua Yi Sec Sch Chemistry C5 A2 3
Haridharan S K - Sji Chemistry C5 A2 3
Joanne Goh Jia Yin - Cedar Girls Chemistry C5 A2 3
Vikram Vijayakumar - ACS I Chemistry C5 A2 3
Ying Han - AMK Sec Chemistry C5 A2 3
Jason Chee Zhi Xiang - Beatty Sec Chemistry C5 A2 3
Batool Insia - Bedok Town Sec Chemistry C5 A2 3
Angeline Oh - Chij Chemistry C5 A2 3
Sarah Long - Chij St Nich Chemistry C5 A2 3
Xin Mei Wan - Chij St Nich Chemistry C5 A2 3
Shi Yong Ang - Clementi Town S S Chemistry C5 A2 3
Chloe Lee - Crescent Girls Chemistry C5 A2 3
Nur Hijannah - Crescent Girls Chemistry C5 A2 3
Serene Lee Jia Ying - Deyi sec Chemistry C5 A2 3
Cheng Yue Kok - Guang Yang Sec Chemistry C5 A2 3
Beatrice Hew Hui Ting - Chij Chemistry C5 A2 3
Chong Chao Lai - Victoria Sch Chemistry C6 B3 3
Thiam Wen Zhi - Chung Cheng High Chemistry C6 B3 3
Hui Xin Ting - Clementi Town S S Chemistry C6 B3 3
Wei Xiang Lian - Maris Stella Chemistry C6 B3 3
Duan Hong Lin - Maris Stella Chemistry C6 B3 3
Darren Fang - Mayflower Sec Chemistry C6 B3 3
Mandeep Singh - Ngee Ann Sec Sch Chemistry C6 B3 3
Vernissa Chia - PLMGS Chemistry C6 B3 3
Yen Ting Tan Chemistry C6 B3 3
Nur Natasha - TKGS Chemistry C6 B3 3
Hui Yu Yeo - Zhong Hua Sec Chemistry C6 B3 3
Louis Zheng Wen Jie - Catholic High Chemistry C6 B3 3
Stefanie Tan - PLMGS Chemistry C6 B3 3
Joshua Marc Veerandran - ACS Chemistry C6 B3 3
Dylan Ng Wei Jian - Chung Cheng High Chemistry C6 B3 3
Caroline Oh - Chung Cheng High Chemistry C6 B3 3
Joey Teo - Presbyterian High Chemistry C6 B3 3
Scott Palmer - SJI Chemistry C6 B3 3
Elizabeth Wee - Ahmad Ibrahim Sec Chemistry C6 B3 3
Anson Koay - AMK Sec Chemistry C6 B3 3
Maurice Chia - AMK Sec Chemistry C6 B3 3
Natasha Tan - Bukit View S S Chemistry C6 B3 3
Jonathan Ang Jian Hua - Catholic High Chemistry C6 B3 3
Qi Nan Gong - Catholic High Chemistry C6 B3 3
Crispian Wong - St Gabriel S Sec Sch Chemistry C6 B3 3
Benedict Lim Sheng - Deyi Sec Combined Sci F9 A1 8
Dennison Kong - Maris Stella Combined Sci F9 A1 8
Christopher Goh  - Montfort Sch Combined Sci F9 A1 8
Amanda Chia - TKGS Combined Sci F9 A1 8
Joseph, Wee Kian Ang - Yuying Sec Combined Sci F9 A1 8
Joel Tan Kian An - Maris Stella Combined Sci F9 A1 8
Shaun Chung - Maris Stella Combined Sci F9 A1 8
Ling Hui Soh - Mayflower Sec Combined Sci F9 A1 8
Jun Wei Ng - Catholic High Combined Sci F9 A1 8
Gabriel Lek - Yuan Ching Sec Sch Combined Sci F9 A2 8
Darren Koh Dong Zhi - Maris Stella Combined Sci E8 A1 7
Michelle Wong Yan Yee - Crescent Girls Combined Sci E8 A1 7
Eychelle, Tung - Chji Toa Payoh Combined Sci E8 A1 7
Aaron Lim Wee Jen - ACS Barker Combined Sci E8 A1 7
Kian Wai Lee - AMK Sec Combined Sci E8 A1 7
Gergo - North Brook Sec Sch Combined Sci F9 A2 7
Josiah Lim  - Fairfield Methodist Sec Combined Sci F9 A2 7
Afiqah Binte Abdul Rahim - North Vista Combined Sci F9 A2 7
Gerjo Bronosa - North Brook Sec Combined Sci F9 A2 7
Raeyi Yap - Mayflower Sec Combined Sci F9 A2 7
Bryan Tan - St Andrew Sec Combined Sci F9 A2 7
Davin, Sern Kwang Cher - Hougang Sec Combined Sci F9 A2 7
Jay Ng - North Vista Combined Sci F9 A2 7
Pang En Ci - Jurongville S S Combined Sci F9 A2 7
William Wong 3 - Clementi Town Combined Sci F9 A2 7
Estee Siman - Dunearn Sec Sch Combined Sci F9 A2 7
Choy Kai Tat - Manjusri Sec Combined Sci F9 A2 7
Heah Wei Jing - Geylang Methodist Combined Sci D7 A1 6
Vincent Hendra - Compassvale Sec Combined Sci D7 A1 6
Nicholas Chua - St Andrew Sec Combined Sci D7 A1 6
Zhou Yang - Chung Cheng High Combined Sci D7 A1 6
Maria Mala Yogalingam - TKGS Combined Sci D7 A1 6
Muhd Herman - Ahmad Ibrahim Sec Combined Sci E8 A2 6
Yue Ning Lim - Maris Stella Combined Sci E8 A2 6
Yap Puay Tong - Maris Stella Combined Sci E8 A2 6
David, Yew Wei Lau - Deyi Sec Combined Sci E8 A2 6
Jin Lim Ng - St Andrew Sec Combined Sci E8 A2 6
Denise Tan - AMK Sec Combined Sci E8 A2 6
Shaun Wai - Fairfield Methodist Sec Combined Sci E8 A2 6
Chloe Ng - SACSS Combined Sci E8 A2 6
Arvind Jeyabalen - St Andrew Sec Combined Sci E8 A2 6
Ezra Koh - Mayflower Sec Combined Sci F9 B3 6
Nursaqinah - Madrasah Combined Sci F9 B3 6
Hannah Athirah - Dunearn Sec Sch Combined Sci D7 B3 6
Min Qin Goh - St Joseph Convent Combined Sci F9 B3 6
Muhd Nur Arif - Sengkang Sec Combined Sci F9 B3 6
Kenny Lim - Kuo Chuan Presb Combined Sci F9 B3 6
David Ng - ACS Barker Combined Sci F9 B3 6
Brandon Wong - Clementi Woods Sec Combined Sci F9 B3 6
Sarah Loke - PLMGS Combined Sci F9 B3 6
Nicholas Lim - St Andrew Sec Combined Sci F9 B3 6
Amalina Bte Abdul Halim - Cedar Girls Combined Sci C6 A1 5
Sharlene Chua Sining - PLMGS Combined Sci C6 A1 5
Nicolette Selvarajoo - Sengkang Sec Combined Sci C6 A1 5
Dean Ow Yang - Maris Stella Combined Sci C6 A1 5
Nadirah Roslan - Riverside Sec Combined Sci C6 A1 5
Melvin Yung - Maris Stella Combined Sci C6 A1 5
Ekta Jagtiani - Bedok View Sec Combined Sci C6 A1 5
Jing Han Toh - ACS Combined Sci C6 A1 5
Andrea Woo  - Kuo Chuan Presb Combined Sci C6 A1 5
Ong Kai Quan - Riverside Sec Combined Sci C6 A1 5
Chan Jiong Rui - Henderson Sec Sch Combined Sci D7 A2 5
Ling Yi Xiang - Sengkang Sec Combined Sci D7 A2 5
Muhammad Ibrahim - Christ Church Sec Combined Sci D7 A2 5
Amanda Chng - AMK Sec Combined Sci D7 A2 5
Syafiqah Sudarmo - Evergreen Sec Combined Sci D7 A2 5
Edward Lee - Kuo Chuan Presb Combined Sci D7 A2 5
Billy, Jasper - Maris Stella Combined Sci D7 A2 5
Sagar Sethi - Mayflower Sec Combined Sci D7 A2 5
Qi Ying Ho - Mayflower Sec Combined Sci D7 A2 5
Eugenice Yue Tong Chen - PLMGS Combined Sci D7 A2 5
Amanda Lee Wen Qin - Beatty Sec Combined Sci E8 B3 5
Luqman Azman - Bedok Town Sec Combined Sci E8 B3 5
Nicholas Chee  - Mayflower Sec Combined Sci E8 B3 5
Yu Hua Yong - Mayflower Sec Combined Sci E8 B3 5
Alvin Lee - Woodlands Ring Sec Combined Sci E8 B3 5
Leonard Long Combined Sci E8 B3 5
Filbert Yeo  - St Gabriel's Sec Combined Sci E8 B3 5
Vanessa Wong - CHIJ Katong SS Combined Sci C5 A1 4
Hui En Sng - AMK Sec Combined Sci C5 A1 4
Tingting Wee Combined Sci C5 A1 4
Rachel Chee - PLMGS Combined Sci C5 A1 4
Gladys Ng  - Chung Cheng Yishun Combined Sci C5 A1 4
Kimberley Tan - St Margaret Combined Sci C5 A1 4
Paul Ng Zhi Yi - Montfort Sch Combined Sci C5 A1 4
Linus Ong Shi Jie - St Andrew Sec Combined Sci C6 A2 4
Lionel Quek - St Gabriel S Sec Sch Combined Sci C6 A2 4
Marcus Lim Wei - St Andrew Sec Combined Sci C6 A2 4
Clinton Lau  - Maris Stella Combined Sci C6 A2 4
Phimol Suwanarat - St Andrews Sec Combined Sci C6 A2 4
Jing Han Wong - Peirce Sec Combined Sci C6 A2 4
Si Hao Goh - Maris Stella Combined Sci C6 A2 4
Timothy Ong Zi Ying - ACS Barker Combined Sci C6 A2 4
Haikal - Woodgrove Sec Combined Sci E8 A2 4
Rachel Lam - Chij Combined Sci C6 A2 4
Tricia - Woodgrove Sec Combined Sci C6 A2 4
Jeannie Ho - Chij Combined Sci D7 B3 4
Jonathan Nga - St. Andrew Combined Sci D7 B3 4
Sharifah Raihanah  - Riverside Sec Combined Sci D7 B3 4
Nor Farleeni - Private Candidate Combined Sci D7 B3 4
Kimberly Ann Young - CHIJ Toa Payoh Combined Sci D7 B3 4
Wen Shou Lai - Evergreen Sec Combined Sci D7 B3 4
Matthew Foong Kai Jie - St Patrick Combined Sci D7 B3 4
Qistina Bumidin - Edgefield Sec Combined Sci D7 B3 4
Kelly Khiew - Beatty Sec Combined Sci D7 B3 4
Kai Jun Ng - AMK Sec Combined Sci D7 B3 4
Chloe Lim Yuan Yi - Beatty Sec Combined Sci D7 B3 4
Loy Yan Ru - Private Candidate Combined Sci D7 B3 4
William Lai Tung Fai - Maris Stella Combined Sci B4 A1 3
Neo Wen Xun - Combined Sci B4 A1 3
Justin Chua - St. Gabriel Sec Combined Sci B4 A1 3
Xue Lin Tan - PLMGS Combined Sci B4 A1 3
Alvin Ng Han Yang - Mayflower Sec Combined Sci B4 A1 3
Zhi Cheng Lim - Holy Innocent High Combined Sci B4 A1 3
Darren Lai - St Gabriel S Sec Sch Combined Sci B4 A1 3
Barry Tay - Montfort Sch Combined Sci B4 A1 3
Jackline Chang - Swiss Cottage sec Combined Sci C5 A2 3
Lee Qian Wei - Henderson Sec Sch Combined Sci C5 A2 3
Nathaniel Lim - Yishun Town Combined Sci C5 A2 3
Amanda Yap - St Margaret Combined Sci C5 A2 3
Kristina Kleeberg - CHIJ TPY Combined Sci C5 A2 3
Kevan Kang Jie Tan - Admiralty Sec Combined Sci C5 A2 3
Sam Yeo - Maris Stella Combined Sci C5 A2 3
Pearl Yeo Ai Ting - Yio Chu Kang Sec Combined Sci C5 A2 3
Chandra Gunawan - Clementi Woods Sec Combined Sci C6 B3 3
Megan Chai - Whitley Sec Combined Sci C6 B3 3
Hong Xuan Chng - Maris Stella Combined Sci C6 B3 3
Jia Wei Chia - Kuo Chuan Combined Sci C6 B3 3
Alex Goh - Guang Yang Sec Combined Sci C6 B3 3
Loy Jing Rong - Geylang Methodist Combined Sci C6 B3 3
Amirul - Evergreen Sec Combined Sci C6 B3 3
Li Yi Chan - Beatty Sec Combined Sci C6 B3 3
Nasyaruddin - Woodlands Sec Combined Sci C6 B3 3
Qistina Bumidin - Edgefield Sec Combined Sci C6 B3 3
Vivienne Chien - Chung Cheng High Combined Sci C6 B3 3
Jonas Lim Xing Ler - Bendemeer Sec Combined Sci C6 B3 3
Hilary Yong - Chung Cheng High Combined Sci C6 B3 3
Gary Tan Yi Feng - Maris Stella EMaths D7 A1 8
Barry Tay - Montfort Sch EMaths F9 A1 8
Lim Yi Ying - Evergreen Sec EMaths F9 A2 7
Russell Mok - Tanglin Sec Sch EMaths D7 A1 6
Darren Koo - Maris Stella EMaths D7 A1 6
Ee Lin Woon - Geylang Methodist EMaths D7 A1 6
Hannah Athirah - Dunearn Sec Sch EMaths D7 A1 6
Gan Chye Ping - Maris Stella EMaths E8 A2 6
Meng Liang Heng - Xin Min Sec EMaths E8 A2 6
Nathaniel Lim - Yishun Town EMaths U B3 6
Kenneth Chua - Marsiling Sec EMaths F9 B3 6
Lydia Binte Roslie - Orchid Park Sec EMaths F9 B3 6
Samuel Png - Pei Cai EMaths F9 B3 6
Felix Tan Yi Xuan - Chestnut Drive Sec EMaths F9 B3 6
Pang En Ci - Jurongville S S EMaths F9 B3 6
Clinton Cheong - St Gabriel S Sec EMaths F9 B3 6
Michelle Sim Yee Ting - St Hildas Sec EMaths F9 B3 6
Maycia Teh Ru Yan - Crescent Girls EMaths C6 A1 5
Jing Han Toh - ACS EMaths D7 A2 5
Wen Li Woo - AMK Sec EMaths E8 B3 5
Shaun Ho - Maris Stella EMaths E8 B3 5
Phimol Suwanarat - St Andrews Sec EMaths E8 B3 5
Aaron Chan Jun Xian - SJI EMaths E8 B3 5
Jun Wei Ng - Catholic High EMaths C5 A1 4
Rachel Liew  - Crescent Girls EMaths C5 A1 4
Isabella Oh - St Nich Girls EMaths C5 A1 4
Dave Tai Wei Jie EMaths C5 A1 4
Ke Qin Sia - Kuo Chuan Presb EMaths C6 A2 4
Jin Lim Ng - St Andrew Sec EMaths C6 A2 4
Vincent Hendra - Compassvale Sec EMaths C6 A2 4
Nicholas Yee Wei Tek - Orchid Park Sec EMaths C6 A2 4
Sheila, Jiehui Moh - Geylang Methodist EMaths C6 A2 4
Loy Yan Ru - Private Candidate EMaths D7 B3 4
Lennon Tan Wei Chuan - Whitley Sec EMaths D7 B3 4
Elwood Ng Hung Tat - Tanglin Sec Sch EMaths D7 B3 4
Nicholas Chua - St Andrew Sec EMaths D7 B3 4
Isabelle Chen - Regent Sec Sch EMaths D7 B3 4
Siak Peng Eng - Orchid Park Sec Sch EMaths D7 B3 4
Beatrice Hua - Nan Hua High Sch EMaths D7 B3 4
Nurul Aisyah  - Jurong West Sec EMaths D7 B3 4
Wei Jun Lee - Deyi Sec EMaths D7 B3 4
Muhammad Ibrahim - Christ Church EMaths D7 B3 4
Minyi Wee - CHIJ Katong SS EMaths D7 B3 4
Brian Chung Xing Wei - AMK Sec EMaths D7 B3 4
Isabelle Chen - Regent Sec Sch EMaths D7 B3 4
Patriot Ong Rui Wen - Nan Hua High EMaths B4 A1 3
Zhen He Tan - SJI EMaths B4 A1 3
Glenda Chia Ee Ling - St Nich Girls EMaths C5 A2 3
Ang Kok Chun - Geylang Methodist EMaths C5 A2 3
Sheng Wei Lee - Tampines Sec EMaths C5 A2 3
Clinton Lau Choon Sheng - Maris Stella EMaths C5 A2 3
Amanda Lim Rui Ning - Evergreen Sec EMaths C5 A2 3
Ang Wei Loon - Evergreen Sec EMaths C5 A2 3
Jordan Miller - Victoria Sch EMaths C5 A2 3
Ivan Ng - Changkat Changi Sec EMaths C5 A2 3
Zhou Yang - Chung Cheng High EMaths C5 A2 3
Loy Jing Rong - Geylang Methodist EMaths C5 A2 3
Vivienne Chien - Chung Cheng High EMaths C6 B3 3
Robin Goh - Maris Stella EMaths C6 B3 3
Neroshni Kumaran - Chij EMaths C6 B3 3
Kok Chun Ang - Geylang Methodist EMaths C6 B3 3
Justine Tan Jueting - Kuo Chuan Presb EMaths C6 B3 3
Lionel Quek - St Gabriel S Sec EMaths C6 B3 3
Joey Lum Jiale - Westwood Sec EMaths C6 B3 3
Haikal - Woodgrove Sec EMaths C6 B3 3
Dzulfikaar - Kent Ridge sec Sch English F9 B3 6
Billy Neo Chee Heng - Maris Stella English C6 A1 5
Nicholas Yee - Orchid Park Sec Sch English E8 B3 5
Filbert Yeo  - St Gabriel S Sec Sch English C5 A1 4
Laavanya - Marsiling Sec English D7 B3 4
Jason Chee Zhi Xiang - Beatty Sec English C5 A2 3
Cheam Xiao En - Ngee Ann Sec Sch English C5 A2 3
Serene - Evergreen Sec English C6 B3 3
Chan Jiong Rui - Henderson Sec Sch English C6 B3 3
Keith Quah - Henderson Sec Sch English C6 B3 3
Jiang Lim - SJI Physics F9 A1 8
Nuraidah - TKGS Physics F9 A1 8
Ji Wei Wong - Zhong Hua Sec Physics F9 A1 8
Chieh Ling Wu - Zhong Hua Sec Physics E8 A1 7
Jia Han Goh - Catholic High Physics F9 A2 7
Ryan Wong Wen Kai - SJI Physics F9 A2 7
Sharon Chan Shi Ning - Chij St Nich Physics F9 A2 7
Charles, Tomas George - Maris Stella Physics D7 A1 6
Keith Chia - Catholic High Physics E8 A2 6
Poh Wei Teo - Maris Stella Physics E8 A2 6
Choo Yi Xuan - Jurong Sec Sch Physics F9 B3 6
Joleen Ng - Kuo Chuan Presb Physics F9 B3 6
Li Ling Tay - Chung Cheng High Physics F9 B3 6
Wei Zhi Loh - Chung Cheng High Physics F9 B3 6
Louis Ng - Catholic High Physics F9 B3 6
Pamela Koh - Peirce Sec Physics F9 B3 6
Chong Chao Lai - Victoria Sch Physics C6 A1 5
Winnie Tan - Anderson Sec Physics C6 A1 5
Pamela Wang Hui Li - Beatty Sec Physics C6 A1 5
Russell Lim Chang Wei - Maris Stella Physics D7 A2 5
Fei Fu - St Patrick Sch Physics D7 A2 5
Bryna Lee - PLMGS Physics D7 A2 5
Norman Lim Khoon Tat - Peirce Sec Physics D7 A2 5
Chong You Chia - Maris Stella Physics D7 A2 5
Kah Seng Tiew - Kuo Chuan Presb Physics D7 A2 5
Jie Hao Tan - Chung Cheng High Physics D7 A2 5
Xin Yi Leong - Chij St Nich Physics D7 A2 5
Hao Yuan Tung - Catholic High Physics D7 A2 5
Samuel Tsang - Catholic High Physics D7 A2 5
Yong Liang Mun - Catholic High Physics D7 A2 5
Ser Yin Yeo - PLMGS Physics E8 B3 5
Yu Wen Fu - Beatty Sec Physics E8 B3 5
Nurmatha S - Swiss Cottage Sec Sch Physics E8 B3 5
Yan Li Lim - Swiss Cottage Sec Sch Physics E8 B3 5
Denise Ng Bao Xian - Nan Chiau High Physics E8 B3 5
Zhang Ximian - Crescent Girls Physics E8 B3 5
Sharilyn Ang - Greenview Sec Sch Physics E8 B3 5
Audrey Goh Xue zhen - Pei Hwa Sec Physics E8 B3 5
Md Ifwat Wafiy B Md Zin - Victoria Sch Physics C5 A1 4
Shaun Yeo - Victoria Sch Physics C5 A1 4
Kai Jin - Riverside Sec Physics C5 A1 4
Nicholas Tan Wei Guang - Maris Stella Physics C5 A1 4
Samantha Woon - CHIJ Toa Payoh Physics C5 A1 4
Li Ying Ng - Chij St Nich Physics C5 A1 4
Felicia Lim - Cedar Girls Physics C5 A1 4
Guan Ying Lee - Beatty Sec Physics C5 A1 4
Ren Bin Woo - Maris Stella Physics C5 A1 4
Abigail Tan Physics C6 A2 4
Kimberly Long - SCG Physics C6 A2 4
Kwayne Teo - SJI Physics C6 A2 4
Jun Siew Chiew - SJI Physics C6 A2 4
Zhen He Tan - SJI Physics C6 A2 4
Juline Han Xiao Hui - St Nich Girls Physics C6 A2 4
Elizabeth Wee - Ahmad Ibrahim Sec Physics C6 A2 4
Kenneth Kok - Westwood Sec Physics C6 A2 4
Joshua Wong Chun Jie - Xin Min Sec Physics C6 A2 4
Melanie Wong  - Presbyterian High Physics C6 A2 4
Muhammad Lutfi  - Temasek Sec Physics C6 A2 4
Eunice - Bukit Panjang Govt Physics C6 A2 4
Keith  Chang - Bukit Panjang Govt Physics C6 A2 4
Kee Ching Ko - Catholic High Physics C6 A2 4
Joanne Goh Jia Yin - Cedar Girls Physics C6 A2 4
Xin Mei Wan - Chij St Nich Physics C6 A2 4
Dylan Ng Wei Jian - Chung Cheng High Physics C6 A2 4
Valerie Ang Mei Yin - Kuo Chuan Presb Physics C6 A2 4
Jerry Tan Yu Jie - Maris Stella Physics C6 A2 4
Alvin Mak Qi Zhi - Maris Stella Physics C6 A2 4
Nicole Soh - Methodist Girls Physics C6 A2 4
Gale Wong - Methodist Girls Physics C6 A2 4
Jian Qiang Lim - Peirce Sec Physics D7 B3 4
Shuen Wei Ng - Maris Stella Physics D7 B3 4
Kelly Ong Shi Hui - Zhonghua Sec Sch Physics D7 B3 4
Zoelyn Gunawan - Xin Min Sec Physics D7 B3 4
Bin Lee - St Nich Girls Physics D7 B3 4
Loshini Shankar - St Margaret Physics D7 B3 4
Daryl Pow Jin Hui - SJI Physics D7 B3 4
Amanda Wong  - Presbyterian High Physics D7 B3 4
Mohamed Haigel  - North Vista Sec Physics D7 B3 4
Rachel Chng Shuhui - Crescent Girls Physics D7 B3 4
Banda Bhargavi - Crescent Girls Physics D7 B3 4
Isaac Soh - ACS Physics D7 B3 4
Yan Ting Sim - Chji Toa Payoh Physics D7 B3 4
Louis Zheng Wen Jie - Catholic High Physics D7 B3 4
Wei Yang Ang - Bowen Sec Sch Physics D7 B3 4
Zheng Chu Yi - Beatty Sec Physics D7 B3 4
Ng Jun Yang - Beatty Sec Physics D7 B3 4
Maurice Chia - AMK Sec Physics D7 B3 4
Hung Khiang Teo - Serangoon Garden Physics D7 B3 4
Wei Jie Yang - Maris Stella Physics D7 B3 4
Yan Hong Tan - Scgs Physics B4 A1 3
Min Han Lee - Zhong Hua Sec Physics B4 A1 3
Andrew Lim Chang Jun - SJI Physics B4 A1 3
Benjamin Chin Seo Kiat - Catholic High Physics B4 A1 3
Shan Quan Thia - Catholic High Physics B4 A1 3
Md Afi Shafiq - Victoria Sch Physics B4 A1 3
Eagan Lim Yucheng - Peirce Sec Physics C5 A2 3
Chester Chiew - Zhonghua Sec Physics C5 A2 3
Camelia Liow - Zhong Hua Sec Physics C5 A2 3
Sheryl Long - St Nich Girls Physics C5 A2 3
Darssni Sheekar - St Margaret Physics C5 A2 3
Rui Jie Lim - Catholic High Physics C5 A2 3
Darius Tay Zyn Chong Bryant - SJI Physics C5 A2 3
Lun Xi Lee Physics C5 A2 3
Wei Zhuang Tan - St Francis Methodist Physics C5 A2 3
Nathan Lur Zheng Han - SJI Physics C5 A2 3
Karthikgyan - Queensway Sec Sch Physics C5 A2 3
Cedric Tao Yixuan - Maris Stella Physics C5 A2 3
Sam Yeo Tee Yang - Maris Stella Physics C5 A2 3
Wendy Heng Wen Ni - Kuo Chuan Presb Physics C5 A2 3
Jerry Kwong - Catholic High Physics C5 A2 3
Darius Sie Kai Wen - Catholic High Physics C5 A2 3
Jek Hui Chew - Beatty Sec Physics C5 A2 3
Gerald Tan - Anderson Sec Physics C5 A2 3
Joshua Loh - Acs Barker Physics C5 A2 3
Sarah Long - Chij St Nich Physics C5 A2 3
Daphne Lee - Methodist Girls Physics C5 A2 3
Crispian Wong - St Gabriel S Sec Sch Physics C6 B3 3
Ahmad Helmi Muji - Madrasah Physics C6 B3 3
Choy Ting Yi - Manjusri Sec Physics C6 B3 3
William Lai Tung Fai - Maris Stella Physics C6 B3 3
Laavanya - Marsiling Sec Physics C6 B3 3
Janice Goh - Mayflower Sec Physics C6 B3 3
Mei Fang Fok - New Town Sec Sch Physics C6 B3 3
Ivy Maybelline Chua - PLMGS Physics C6 B3 3
Mira @ Anusha - Deyi Sec Physics C6 B3 3
Alvin Chin Wei Zhen - St Andrew Sec Physics C6 B3 3
Natasha Tan - Bukit View S S Physics C6 B3 3
Guo Jun Ang - Victoria Sch Physics C6 B3 3
Michelle Lee - Singapore Chinese Girls Physics C6 B3 3
Anastasia Tahir - Crescent Girls Physics C6 B3 3
Yui Seeng Cheng - Chij St Nich Physics C6 B3 3
Benjamin Goh Rui Liang - Catholic High Physics C6 B3 3
Jonathan Ang Jian Hua - Catholic High Physics C6 B3 3
Balaganesha B.v - Canberra Sec Physics C6 B3 3
Wendy Yeo - Bukit Batok Sec Sch Physics C6 B3 3
Gabriel Teh - Balestier Hill Sec Physics C6 B3 3
Jonathan Cheong - ACS Physics C6 B3 3
Wei Lin Yuen - AMK Sec Physics C6 B3 3
Chelsea Leong Wen Qi - Anderson Sec Physics C6 B3 3
Sebastian Liu - Anderson Sec Physics C6 B3 3
Joshua Marc Veerandran - ACS Physics C6 B3 3
Goh Hui Ling Physics C6 B3 3
Dannel Lim - Catholic High Physics C6 B3 3

See more GCE O Level Results here.

 

O Level

Full list of students' testimonials for 'O' Level,   here.

View the full list of PSLE Results here.

PSLE

Name Subject Before After Grades Improved
Rabi'atul Adawiyah - Haig Girls Math C A* 3
Wellace Leong - Hougang Primary Math C A* 3
Angie Lee Yu Fang - CHIJ Bukit Timah Math D A 3
Tan Jie Ying - Qihua Primary Math D A 3
Zason Chan - River Valley Primary Math D A 3
Scott Tay - Maha Bodhi Math D A 3
Miko Woo - Raffles Girls Pri Sch Math E B 3
Nur Iffah - Qihua Primary Math B A* 2
Pearle Chung - Ai Tong Math B A* 2
Melissa Tan - PLMGS Math B A* 2
Gregory Ng - ACS Primary Math B A* 2
Keith Low - Holy Innocent Primary Math B A* 2
Ellina Bte Mohd Arfan - Tao Nan Math C A 2
Khoo Yi Hang - Nan Hua Primary Math B A 2
Jai Gameran - Ngee Ann Primary Math C A 2
Ervine Cheong - Pei Chun Primary Math C A 2
Alvin Loh - Qihua Primary Math C A 2
Ang Xiao Yi - Red Swastika Math C A 2
Joelle Yeong - Rulang Primary Math C A 2
Tan Yi Na - Tanjong Katong Pri Math C A 2
Lee Xuan Ying - Telok Karau Primary Math C A 2
Aaron Tan - Yishun Primary Math C A 2
Benson Lai - Ai Tong Math C A 2
Chelsea Wong - Mayflower Math C A 2
Syed Akasyah  - Tampines Nth Pri Sch Math C A 2
Tay Wan Rong - Maha Bodhi Primary Math C A 2
Nicholas Sim - Kong Hwa Math C A 2
Nurraihana - Greenwood Primary Math C A 2
Md. Hilmi B. Saifulbahri - Eunos Math C A 2
Jaslyn Kan Jia Hui - Mayflower Math C A 2
Wexner Tan - Ai Tong Math C A 2
Jason Chee Zhi Xiang - Ai Tong Math C A 2
Brenda Tan - Ngee Ann Primary Math D B 2
Vivianna Gwee - Tao Nan Math D B 2
Jasper Chua Dong Lin - Poi Ching Math D B 2
Zen Neo - Tao Nan Math D B 2
Toh Hong Hun - PLMGS Math D B 2
Sheena Loo - Plmgps Math D B 2
Elliot Chu - Holy Innocent Primary Math D B 2
Siti Herliyanawati - Gong Shang Primary Math D B 2
Natalie Ng Hui Ting - Fairfield Mehodist Math D B 2
Adele Tan - Chong Fu Math D B 2
Amanda Lee Wei Jin - CHIJ Katong Math D B 2
Jeremy Lui - Xing Hua Primary Math D B 2
Chiong Huai Kang - Temasek Pri Math D B 2
Letitia Moller - CHIJ Katong Math D B 2
Robin Goh - Maris Stella Math A A* 1
Denyse Chang - Methodist Girls Primary Math B A* 1
Calvin The - Catholic High Math A A* 1
Ryan Tan Wei Long - ACS Primary Math A A* 1
Lim Neng Fang - Rosyth Math A A* 1
Muhd. Aiman - Temasek Primary Math B A 1
Shelselm Tan - Balestier Hill Primary Math B A 1
Koon Hao - Townsville Primary Math B A 1
Darren Lim - Temasek Pri Math B A 1
Edwin Goh - Tao Nan Math B A 1
Eugene Lim - Qihua Primary Math B A 1
Khoo Yi Hang - Qihua Primary Math B A 1
Ramyasrii - Qihua Math B A 1
Lee Ke Wei - PLMGS Math B A 1
Renette Chan - PLMGS Math B A 1
Abigayle Huan - PLMGS Math B A 1
Lee Yan Jie - Mayflower Math B A 1
Shi Han - Maris Stella Math B A 1
Rachel Lee - Haig Girls Math B A 1
Lee Hui xin - Gong Shang Primary Math B A 1
Gerald Wong - Evergreen Primary Math B A 1
Roger Hong - Yangzheng Primary Math B A 1
Daniel Yong - Chong Fu Math C A 1
Ng Yu Ting - Pei Chun Public Math B A 1
Xiao Qing Wan - Pei Chun Public Math C B 1
Kenneth Ong - Gong Shang Primary Math C B 1
Md Afiq - Woodlands Primary Math C B 1
Jaaziah Chan - TKPS Math C B 1
Almahira Azman - Temasek Pri Math C B 1
Leon Pereira - Tao Nan Math C B 1
Jaslin Goh Mei Gu - Tampines North Math C B 1
Valerie lee - St Nicks Math C B 1
Jerusha - Yishun Primary Math C B 1
Hazel Ong - St Nicholas Girls Sch Math C B 1
Lee Qi En - Rosyth Math C B 1
Lim Wan Ching - Punggol Primary Math C B 1
William Yong  - Anglo Chinese Primary Math C B 1
Gene Paulo de Leon - Griffiths Primary Math C B 1
Brina Ong  - PLMGS Math C B 1
Malcom Lim Ho Tong - Acs Junior Math C B 1
Tania Lim - CHIJ Math C B 1
Colin Tham - Farrer Park Primary Math C B 1
Janine Foo - Gongshang Pri Sch Math C B 1
Toh Hong Jin - Maris Stella Math C B 1
Dominique Goh - Maris Stella Math C B 1
Ng Yon Mei - PLMGS Math C B 1
Lim Neng Fang - Rosyth Science E A 4
Lee Yong Yee - Ai Tong Science D A 3
Cheng Rei Yi - Rosyth Science E B 3
Gregory Ng - ACS Primary Science B A* 2
Andrea - PLMG Science B A* 2
Siah Zhi Xuan - Pei Chun Science B A* 2
Tan Yan Kert - Pei Chun Science B A* 2
Bryan Cheong - Maris Stella Science B A* 2
Cheo Kee Jin - Bukit Timah Pr Sch Science B A* 2
Ryan Poy - Holy Innocent Primary Science B A* 2
Roger Hong - Yangzheng Primary Science D A 2
Mei Choo - Pei Chun Primary Science C A 2
Claire Lee - PLMGS Science C A 2
Loh Zhen Zhou - Qihua Primary Science C A 2
Ervine Cheong - Pei Chun Primary Science C A 2
Soh Jun Rui - Qihua Primary Science C A 2
Justin Gnoh - Rosyth Science C A 2
Joelle Yeong - Rulang Primary Science C A 2
Syed Muhd Firdaus - Temasek Primary Science C A 2
Zach Lee Geng An - Townsville Primary Science C A 2
Max Khoo - Woodlands Primary Science C A 2
Alfred Mok Shaobang - Unity Primary Science C A 2
Wayne Choy - Ai Tong Science C A 2
Jareau Tan - Acs Junior Science C A 2
James Goh - Catholic High Science C A 2
Marcus Gerard  - Catholic High Science C A 2
Tania Lim - CHIJ Science C A 2
Germaine Foo - CHIJ St. Nicholas Science C A 2
Gerald Wong - Evergreen Primary Science C A 2
Brian Hong - Holy Innocent Primary Science C A 2
Nicholas Sim - Kong Hwa Science C A 2
Fortunateus Fong - Lian Hua Pri Science C A 2
Nicole Lau  - Marymount Convent Science C A 2
Rachel Lam - CHIJ TPY Science C A 2
Brenda Tan - Ngee Ann Primary Science C A 2
John Koh - Rosyth Science D B 2
Jai Gameran - Ngee Ann Primary Science D B 2
Raynaldo Permadi Idris - Science D B 2
Guo Xin Yi - Yu Neng Primary Science D B 2
Elan Teo - Townsville Science D B 2
Jia Xi Lim - Catholic High Science D B 2
Dominique Goh - Maris Stella Science D B 2
Darren Yip - Kuo Chuan Presb Pri Science D B 2
Pierson Phua - Holy Innocent Primary Science D B 2
Angie Lee Yu Fang - CHIJ Bukit Timah Science D B 2
Zen Neo - Tao Nan Science D B 2
Kenneth Nah - Catholic High Science A A* 1
Tai Jing Yu - Tampines Primary Science A A* 1
Calvin The - Catholic High Science A A* 1
Lucas Goh - Catholic High Science A A* 1
Darren Koh - Edgefield Primary Science A A* 1
Daniel Koh - Edgefield Primary Science A A* 1
Sebastian Khoo - Holy Innocent Science A A* 1
Toh Hong Jin - Maris Stella Science A A* 1
Kevan Chew - Rivervale Primary Science A A* 1
Basir Koh - Rosyth Science A A* 1
Tan Quan Hao - Rosyth Science A A* 1
Yow Shuning - St Nicholas Science A A* 1
Mavis Ting - Tao Nan Science A A* 1
Edmund - Woodlands Science A A* 1
Gwendollyn Tan - Roysth Science A A* 1
Abdul Matin - Casurina Primary Science B A 1
Chia Zheng Yan - Kong Hwa Science B A 1
Keith Low - Holy Innocent Primary Science B A 1
Rabi'atul Adawiyah - Haig Girls Science B A 1
Sia Yun Yin - Gan Eng Seng Pri Science B A 1
Md. Hilmi B. Saifulbahri - Eunos Science B A 1
Cai Ying - De La Salle Primary Science B A 1
Jaclyn Watson - CHIJ-Old Science B A 1
Letitia Moller - CHIJ Katong Science B A 1
Zhen Hong - Catholic High Science B A 1
Victor Chin - Maris Stella Science B A 1
Ishani - Casuarina Primary Science B A 1
Ashlyn - Ai Tong Science B A 1
Kiri - Ai Tong Science B A 1
Alvin Lim - Admiralty Primary Science B A 1
Ryan Tan Wei Long - ACS Primary Science B A 1
Marcus Wong - ACS Primary Science B A 1
Malcom Lim Ho Tong - Acs Junior Science B A 1
Pei Shan - Kuo Chuan Presb Pri Science B A 1
Naedia Loh - CHIJ Science B A 1
Nur Iffah - Qihua Primary Science B A 1
Melvin Ting - Tao Nan Science B A 1
Ivy Ng - Tao Nan Science B A 1
Leon Pereira - Tao Nan Science B A 1
Naomi Gan - Temasek Primary Science B A 1
Jaaziah Chan - TKPS Science B A 1
Shaun Lee - Townsville Science B A 1
Tay Yu Feng - Maha Bodhi Primary Science B A 1
Praveen B - Townsville Pri Sch Science B A 1
Nathaniel Tan - La Salle Primary Science B A 1
Koon Hao - Townsville Primary Science B A 1
Joel Ng - Zhong Hua Primary Science B A 1
Julius Ho - Stephen Pri Science B A 1
Ang Xiao Yi - Red Swastika Science B A 1
Xiao Qing Wan - Pei Chun Public Science B A 1
Cantius Chew - Maris Stella Science B A 1
Shi Han - Maris Stella Science B A 1
Cleo Ho - Marymount Convent Science B A 1
Jazreel Hoo - Marymount Convent Science B A 1
Natsuki Tan - Marymount Convent Science B A 1
Darryl Wong - St Stephen's Science B A 1
Khoo Yi Hang - Nan Hua Primary Science B A 1
Khoo Yi Hang - Qihua Primary Science B A 1
kimberly Kiong - PLMGS Science B A 1
Kelvina Nga - PLMGS Science B A 1
Renette Chan - PLMGS Science B A 1
Lance Yeo - Poi Ching Primary Science B A 1
Eugene Lim - Qihua Primary Science B A 1
Ruben Lee Lu En - Mee Toh Primary Science B A 1
Atiqah Zakirah - Park View Primary Science C B 1
Ellina Bte Mohd Arfan - Tao Nan Science C B 1
Lim Wan Ching - Punggol Primary Science C B 1
Joshua Low - Qihua Primary Science C B 1
Miko Woo - Raffles Girls Pri Sch Science C B 1
Zason Chan - River Valley Primary Science C B 1
Lee Qi En - Rosyth Science C B 1
Nur Firzanah - Si Ling Primary Science C B 1
Clariss - Nan Hua Primary Science C B 1
Tan Yi Na - Tanjong Katong Pri Science C B 1
Kokila Khamal - PLMGS Science C B 1
Edwin Goh - Tao Nan Science C B 1
Melissa Ting - Tao Nan Science C B 1
Almahira Azman - Temasek Pri Science C B 1
Jeremy Lui - Xing Hua Primary Science C B 1
nigel - xinghua Science C B 1
Yong Wei Theen - Yangzheng Primary Science C B 1
Jerika Low - St Anthony Canossian Science C B 1
Wellace Leong - Hougang Primary Science C B 1
Donathan Tan - Bukit Timah Pr Sch Science C B 1
Bennett - Catholic High Science C B 1
Amanda Lee - CHIJ Katong Science C B 1
Genevieve Goh - CHIJ Toa Payoh Science C B 1
Natalie Ng  - Fairfield Mehodist Science C B 1
Jasmine Ong  - Fairfield Methodist Science C B 1
Bryan Peh - Punggol Primary Science C B 1
Tay Hui Wen - Geylang Methodist Science C B 1
Jerald Wu - Poi Ching Primary Science C B 1
Lee Jia Min - JunYuan Primary Science C B 1
Robin Goh - Maris Stella Science C B 1
Lee Lin - Marymount Science C B 1
Melanie Tan - Marymount Science C B 1
Lau Xin Wei - New Town Pr Sch Science C B 1
Sarah Loke - PLMGS Science C B 1
fabian - Ai Tong Science C B 1
Cheryl Ng - Fairfield Methodist Pr Science C B 1
Cheryl Lau - Northland Pri English C A 2
Hui Yi - Marymount Convent Sch English D B 2
Nur Iffah - Qihua Primary English B A 1
Jerusha - Yishun Primary English B A 1
Koon Hao - Catholic High English B A 1
Toh Hong Hun - PLMGS English B A 1
Shekyna Ng - SCGS English B A 1
Joey Neo - Da Qiao Primary English B A 1
Vernon Lee - Hougang Primary English C B 1
Joshua Low - Qihua Primary English C B 1
Imran Azman - Temasek Primary English C B 1
Ahmad Solihin - Woodlands Ring Pri English C B 1
Abdul Roqib - Woodlands Ring Pri English C B 1
Andy Tan - Xishan Pri English C B 1

See more PSLE Results here. 

 

PSLE

Full list of students' testimonials for PSLE, click   here.



Copyright 1999-2017. SmartLab Education Group
All Rights Reserved   |  
Sitemap   |   Contact Us